top of page

remmi

317615039_10161596903033274_5056501451095227040_n.jpg

Ahojte, volám sa Remmi a som 3 mesačné šteniatko zachránené z osady. Našli ma v hodine 12tej, bol som slabý, apatický, vysilený. Moje telíčko bojovalo s parvovirózou a sám v osade by som tento boj určite nevyhral. Som ale malý bojovník a dnes som už opäť zdravé veselé šteniatko. Som originálny kríženec a v dospelosti budem stredného
vzrastu. Som ako každé iné šteniatko hravý, bláznivý samozrejme trošku neposlušný a hlavne nesmierne zvedavý. Hľadám si rodinku, ktorá mi dopraje dostatok pohybu a bude sa mi venovať, dokáže ma usmerniť a vychovať, aby sa zo mňa stal skvelý parťák. Som učenlivý a rozumný psík, ktorý potrebuje druhú šancu od človeka. Som vhodný do bytu či rodinného domu, samozrejme s prístupom do vnútra. V novej rodinke rád uvidím aj psieho kamoša, bolo by nám spolu veselšie. Budem veľmi rad, keď sa aj pre mňa nájde tá správna rodinka.

Prosíme o pochopenie, že šteniatka, aby sme ich chránili, sú v našej opatere výlučne vo vnútorných vykurovaných priestoroch. Nakoľko sú zachránené a odobraté z nevhodných podmienok, veľmi často sú po liečbe, bez dostatočnej imunity... preto psíkom hľadáme bývanie s celoročným a stálym prístupom dovnútra. Rovnako je potrebné myslieť na to, aby bolo šteniatko prvé dni až týždne pod dozorom, či je naďalej všetko v poriadku , je potrebné sa mu intenzívnejšie venovať, prípadne v domácom prostredí dokončiť liečbu. Je veľmi dôležité si adopciu šteniatka dopredu zvážiť a rovnako zvážiť svoje možnosti a myslieť na to, že adopcia šteniatka je záväzok na viac ako 10 rokov.